Skip to content

Policové regály

Kdy už lidé pochopí, že život není jen o neustálém soupeření mezi sebou a honbou za úspěchy. Snažme se prožít své životy vyrovnaní a spokojeni sami se sebou. Nesoupeřte o to, kdo má lepší dílnu, zařiďte si ji pohodlně, konzolové Policové regály http://www.b2bpartner.cz/zasuvkova-kartoteka-s-drevenymi-cely-4-zasuvky-buk/  http://www.b2bpartner.cz/zasuvkova-kartoteka-s-drevenymi-cely-4-zasuvky-buk/  http://www.b2bpartner.cz/zasuvkova-kartoteka-s-drevenymi-cely-4-zasuvky-buk/  http://www.b2bpartner.cz/zasuvkova-kartoteka-s-drevenymi-cely-4-zasuvky-buk/  http://www.b2bpartner.cz/zasuvkova-kartoteka-s-drevenymi-cely-4-zasuvky-buk/ jsou tu pro Vás.

Policové regály

Pracujete jako truhlář, nábytkář či jiný řemeslník a tak potřebujete neustále přísun materiálu a polotovarů, které zpracováváte do hotových výrobků. K uložení polotovarů i zhotovených věcí používejte policové regály, které mají dobrou nosnost a jsou dostatečně prostorné.

Dostatečně prostorné regály

Dostatečně prostorné regály jsou základem dobře organizované a fungující dílny. Konzolové policové regály je možné zakoupit také v oboustranné variantě, které poskytují ještě více prostoru pro naše potřeby.

Policové regály
Ohodnoťte příspěvek